GNCR Holding

Toirent ile Sınırsız Hizmetler

En zor koşullar altında bile, mevcut yaşam kalitesini arttırmak ve beklentilerin ötesinde hizmet etmek en önemli amacımızdır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Hizmette şeffaf ve dürüstlüğü ön planda tutarak çalışmak.

Güven
Sözleşmelerimizin ve sözlerimizin gerektirdiği taahhütlerin arkasında durmak.

İstikrar ve Süreklilik
Ürün ve Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetinde istikrar ve sürekliliği sağlamak.

Tecrübe
Şirketimizin deneyimleri ile çalışanlarımızın yeteneklerini sürekli geliştirmek.

GNCR Holding | 40 Yıllık Tecrübe

Temelleri 1976 yılına dayanan Gencer Grubu, bünyesinde 6 firma faaliyet göstermektedir. Gencer Grubu’nun ilk şirketi olarak 1976 yılında kurulan Genta, yol, kanalizasyon ve su kanalları yapımı başta olmak üzere genel olarak alt yapı çalışmaları ile ilgili faaliyette bulunur.

Kuruluşundan bugüne Genta, çeşitli belediyelerin yanı sıra İller Bankası, Devlet Su İşleri, Köy Hizmetleri idareleri ile de taahhüt sözleşmeleri gerçekleştirmiştir. Genta’nın gelişen iş ilişkileri, katı atık yönetimi sektöründe faaliyet göstermesi için Gintem’in kurulmasına ön ayak olmuştur. Bursa Nilüfer Belediyesi’nin çöp toplama ve Hamitler katı atık depolama alanının işletilmesi taahhütleri de Genta tarafından yürütülmektedir.

1993 yılı sonlarında faaliyete geçen Genotek, çevresel teknolojik ürünlerin ithalatı, ihracat ve pazarlaması ile ilgili çalışmaktadır. Genotek Ravo International (Hollanda), Schafer Co. Containers (Almanya) ve Federal Signal Corp.’a bağlı Vactor, Elgin ile E-One (ABD) şirketlerinin Türkiye genel distribütörlüğünü yürütmüştür. Genotek, aynı zamanda hem belediyelerin özel işletmelere olan yaklaşımları konusunda bilgi verir hem de belediyelere Gintem’in çalışmaları ile ilgili tanıtım yapar.

Kanalizasyonlar için beton boru imalatı yapan Ginsu, aynı zamanda su ve kanalizasyon alt yapı inşaatları yapar. 1996 yılında kurulan şirket, atıksu arıtma tesisi inşası ve işletmesi konusunda yatırım yapmayı planlamakta ve bu konuyla ilgili uluslararası bir şirketle ortaklık çalışmaları başlatmıştır. Ginsu Bursa’da kanalizasyon inşası ile ilgili bir Dünya Bankası Projesi’ ni gerçekleştirmiştir.

2003 yılında Mobil Tuvalet Servis Hizmetleri vermek üzere Toirent Ltd. Şti. İstanbul’da kurulmuştur. 2003 – 2005 seneleri arasında yerli, yabancı birçok kuruluşa ve resmi kurumlara organizasyon ve servis hizmeti sağlamıştır

Toirent faaliyet alanları içerisinde, Organizasyon, Mobil tuvalet kabinleri kiralanması, Servis hizmeti sunulması hizmetleri yanı sıra her türlü ofis, büro, VIP kabin ve karavan, araç kiralama gibi hizmetlerde sunmaya başlamıştır.

2005 yılında ön hazırlıkları tamamlanarak 2006 yılı başında Kurumsal Hizmetler sektörüne Winwin markası ile adım atılmıştır. Firma ve kullanıcılarına yemek sektöründe kurumsal çözümler getirilmektedir.

2006 yılında ayrıca yine bir ilke imza atılarak GP Global Payment Sistem A.Ş. kurulmuştur. GPmobil ödeme sistemleri konusunda faaliyet göstermekte olup, ödeme sistemleri ile ilgili yeni bir sayfa açmaktadır.