Neden Toirent'i Seçmelisiniz?

İNŞAATLARDA

Derin Kazılan Temellerde, Yapıların Katlarında, Temel Atma Törenlerinde, Leed ve Breeam Projelerinde, tüm inşaat şantiyelerinde TOIRENT Taşınabilir, Hijyenik Kiralık Hizmet ve Ürünleri ile müşterilerine kaliteli hizmet,verimlilik ve kazanç sağlar.

KAMU SEKTÖRÜ

Semt Pazarlarında, Parklarda,Sahil Alanlarında, Kurban Satış ve Kesim Yerlerinde,İftar Çadırlarında, Tüm Kültürel Aktivitelerde, Metrobüs ve Otobüs Duraklarında, Siyasi Parti Mitinglerinde, Tarihi Alanlarda,Askeri Tatbikatlarda TOIRENT Taşınabilir, Hijyenik Kiralık Hizmet ve Ürünlerinin kullanımı sayesinde tüm alanlarda pratik çözümlere ulaşabilirsiniz.

ORGANİZASYONLARDA

Açıkhava Şenlikleri, Festivaller, Açılış Törenleri,Spor Müsabakaları,Kamp Alanları, Ören Yerleri, Piknikler, Kutlamalar, TOIRENT Taşınabilir, Hijyenik Kiralık Hizmet ve Ürünleri için kullanım alanlarından yalnızca birkaçını oluşturur. Hizmetin ihtiyaç olduğu her alanda TOIRENT size yardımcı olacaktır.

Gerçek Uygulamalar

Kaliteli hizmetimiz, uygun maliyetlerle Türkiye genelinde kullanılmaktadır.

Çünkü yaptığımız işte en iyisiyiz!

Kalite Süreçleri

ISO STANDARTLARI

ISO 9001 ve ISO 14001 kalite standartlarımız tüm iş süreçlerimize uygulanır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

OHSAS 18001 standardımızla, iş süreçlerimiz sırasında, çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zarar verebilecek kaza ve diğer etkilerden korunmak ve daha iyi çalışma ortamı sağlamak amacıyla sistemli ve bilimsel bir şekilde tehlikelerin ve risklerin belirlenmesi ve bu tehlikelere ve risklere yönelik önlemlerin alınması konusunda çalışıyoruz.

TASARIM

Müşterilerimize en uygun çözümü tasarlarız.

ÇEVRE BİLİNCİ

Kullandığımız kimyasallar ve temizlik sarf malzemeleri TSE ve uluslararası standartlara uygundur. Daha yeşil bir dünya için çalışıyoruz.

GÜÇLÜ İLETİŞİM

Müşteri tercihleri ve ihtiyaçlarının her an değişebileceği bilinciyle, tüm iletişim kanallarımızı 24 saat 365 gün açık tutuyoruz.