Mobil Tuvaletler

Mobil Tuvalet

TOIRENT, HERYERDE HİJYEN sloganıyla müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kalitede tuvaletler sunmaktadır. TOIRENT mobil tuvaletlerini seçmek demek; temiz, sıhhi, iyi teçhizatlandırılmış, güzel kokulu ve cazip tuvalet hizmet alımını garantiye almak demektir.

TOIRENT’in iyi eğitimli ve tecrübeli ekibi, servis araçları ve kaliteli sarf malzemeleri ile kaliteli servisi garanti eder.
TOIRENT çevrenin öneminin ve korunması gerektiğinin de farkındadır. Şantiyelerde sunmuş olduğu leed ve breeam sertifikalarına uygun hizmetler ile müşterilerinin fark yaratmasına yardımcı olur.

Ölçüler: 1,20*1,20*2,40

  • Engelli
  • Alafranga
  • Alaturka

Değiştirilebilir Hazneli

Toirent, inovatif ürünlerini sunmaya devam ediyor: Değiştirilebilir hazneli mobil tuvaletlerimiz sayesinde dikey şantiyelere mesela 60 katlı bir gökdelene, ya da yerin altında bulunan maden ocakları gibi ulaşımı zor hatta imkansız alanlarda konfor ve hijyen standartlarından ödün vermeden en temiz çözümler Toirent’de.

Konteyner Tuvalet

TOIRENT konteyner tuvaletler seramik iç dizayn ve gider bağlantılı veya bağlantısız kullanımı sayesinde size alternatif tuvalet çözümü sağlar.

Ölçüler: 3,00*7,00*3,20

Mobil Pisuvar

TOIRENT mobil pisuvarları, özellikle erkek katılımcıların bulunduğu organizasyonlar için vazgeçilmez bir hizmettir. Bayların pisuvarı, klozetten çok kullandığını düşünürsek; bu vazgeçilemez bir hizmettir.

Ölçüler: 1,20*1,20*2,10

Karavan Tuvalet

Toirent’e ait tuvalet karavanlar, iki ayrı girişle erkek ve bayan tuvalet bölümlerine ayrı giriş imkanı sağlayan lüks mobil tuvalet birimleridir. Erkek tuvaletleri 1 adet pisuar, 2 adet tuvalet, 1 adet lavabodan oluşmaktadır. Bayan tuvaletleri ise 2 adet tuvalet ve 1 adet lavabodan oluşmaktadır. 2.5 ton atık su deposu, gerektiği zaman sıcak su, split klima ve müzik yayını da tedarik edilebilir.